DEMIRBAS OTOMASYON ; uzun yıllar farklı sektörlerde deneyim kazanılması sonucu 2018 yılında PLC ve HMI tabanlı endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Muğla merkezli firmamız alanında uzman teknik ekibiyle birlikte, Türkiye’nin her bölgesinde titiz çalışmalar sonucunda birçok başarılı projeye imza atmıştır.

DEMIRBAS OTOMASYON proje kapsamı ; PLC ve HMI yazılımı , PLC pano imalatları, SCADA , veri analizi, raporlama ,sistem entegrasyonu, saha montajı olmak üzere müşterilerine güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen dost bir kuruluş olarak her yıl hedeflerine ulaşarak büyümeye devam etmenin mutluluğuyla başarılı projeler ortaya çıkarmaya devam etmektedir.

Yeni web sitemiz ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttıracağımıza yönelik güvenimizi pekiştirerek hizmetinizde olmanın gururunu yaşamakta ve bundan büyük bir keyif almaktayız.

milas otomasyon, muğla otomasyon, bodrum otomasyon, marmaris otomasyon, fethiye otomasyon, arıtma otomasyonu izmir, arıtma tesisi otomasyon muğla, atık su arıtım muğla, atık su arıtma otomasyonu izmir, fabrika otomasyonu muğla, balık ciftliği otomasyonu milas, balık çiftliği elektrik milasi balık çiftliği milas, havuz panosu bodrum, havuz elektrik bodrum, havuz otomasyon bodrum, havuz elektrik otomasyon bodrum, maden otomasyonu muğla, delta hız kontrol milas, delta hız kontrol bodrum, abb milas, sıemens milas